Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us

Simülatör Geliştirilmesi

Uçuş dinamik modelleri konusundaki uzmanlığımız ve simülatörlerle ilgili tecrübemiz, bizi, bir simülatörü anahtar teslim olarak sağlayabilecek noktaya getirdi.

Motor Kontrol Birimi Geliştirilmesi

FADEC (Full Authority Digital Engine Control / Tam Donanımlı Bağımsız Dijital Motor Kontrol Ünitesi) özellikli birimimiz, gelişimini sürdürüyor ve ürün geliştirme döngüsünün beşinci iterasyonunu da arkada bıraktı.

Eğitim Hizmetleri

Havacılık Mühendisliği alanında kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Aerotim Mühendislik, 15 yıllık endüstri tecrübesi ve içinde barındırdığı 20 yılı aşan akademik tecrübesi ile teorik ve pratik bilgileri harmanlayan, kişiye özel, uygulamalı eğitim serileri sunuyor.

Uçuş Dinamik Modelleri

Döner kanatlı platformlar için aerodinamik modellerden, otopilot modelinden ve güç sistemi modelinden oluşan Uçuş Dinamik Modellerini, OEM desteği olmadan oluşturabiliyoruz.

Akıllı Otopilot Sistemleri

Alan uzmanlıklarımız; insansız hava aracı ve şehir içi ulaşım amaçlı elektrikli VTOL gibi pilotsuz, otonom olarak uçabilen hava araçlarına yönelik otopilot geliştirilmesi konusunda etkin çözümler sunmamızı sağlıyor.

Elektrikli VTOL Araçların Tasarımı ve Simülasyonu

Alan uzmanlığımız, tecrübemiz ve tasarım ve analiz kabiliyetlerimizle elektrikli ve dikine kalkış ve iniş (VTOL) yapabilen hava araçlarının geliştirme ve simülasyon çalışmalarını destekliyoruz.