Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us
Helicopter Simulation Made Easy

Akıllı Otopilot Sistemleri

Alan uzmanlıklarımız; insansız hava aracı ve şehir içi ulaşım amaçlı elektrikli VTOL gibi pilotsuz, otonom olarak uçabilen hava araçlarına yönelik otopilot geliştirilmesi konusunda etkin çözümler sunmamızı sağlıyor.

Hava platformları ile ilgili gelişmeler, özellikle drone’ların (ya da insansız hava araçlarının) ve elektrikli VTOL’ların öne çıkması, otopilotlardan beklentileri de değiştiriyor. Yapay zekâ uygulamaları, otopilotlara dâhil olmaya başlıyor. Otopilot uygulamaları ile robotik teknolojileri, bazı konularda yakınsamaya başlıyor. Aerotim olarak tüm bu gelişmeleri yakından takip etmekle kalmıyoruz;  bu gelişmelere katkı da veriyoruz.

Uçuş testleri ile kendini ispat etmiş otopilot çözümlerimiz; kararlılık desteği, yönelim kontrolü ve seyrüsefer kontrolü algoritmalarını içeriyor.

Pilotsuz ve otonom hava araçlarının yanı sıra insanlı platformlar için de otopilot çözümleri geliştiriyoruz. Bunlar, standart otopilot uygulamalarına ek katma değer sağlayan, yenilikçi çözümler olarak öne çıkıyor ve farklılaşıyor.

Başta yapay zeka olmak üzere akıllı otopilot teknolojilerine yön verecek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Platform üreticilerini, sabit kanatlı ya da döner kanatlı, tüm hava aracı projelerinde, otopilot geliştirilmesi konusunda desteklemeye hazırız.