Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us
Helicopter Simulation Made Easy

Aerotim Takımı

Aerotim; özel konularda uzmanlıklarını geliştirmiş; tecrübeyi gençlerin dinamizmi ile harmanlayan; yeniliklere açık ve yenilikleri ortaya koyan bir ekibe sahip.

Yönetim

İlkay Yavrucuk

Founder, CEO

Dr. Yavrucuk, havacılık endüstrisinde 20 yılı aşkın öğretim üyeliği ve eğitmenlik deneyimine, 15 yılı aşkınsa sektör deneyimine sahip; sektöre ve akademik camiaya yenilikçi fikir, çözüm ve ürünler getiren, deneyimli bir akademisyen ve yöneticidir. Dr. Yavrucuk, yüksek lisans ve doktora derecelerini ABD’nin Georgia Institite of Technology üniversitesinin Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü’nden almış ve doktora sonrası akademisyenlik kariyerine araştırmacı olarak aynı üniversitede başlamıştır. 2005 yılında tüm bilgi ve deneyimi ile Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Aerotim Mühendislik firmasında yönetici olarak görev yapman Dr.Yavrucuk, aynı zamanda Orta Doğu Teknik Üniversitesinde tam zamanlı Öğretim Üyesidir.

Onur Tarımcı

Manager, Team Lead

Tarımcı, lisans ve yüksek lisans derecelerini ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü’nden aldı. Aerotim Mühendislik firmasında havacılık mühendisi olarak başladığı kariyerine, birçok projenin baş mühendisi olarak devam etmektedir. Tarımcı, Ar-Ge projelerini yönetmek dahil olmak üzere Aerotim’deki teknoloji geliştirme odaklı tüm modelleme ve simülasyon takımlarına liderlik yapmaktadır.