Support & Downloads

Quisque actraqum nunc no dolor sit ametaugue dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consyect etur adipiscing elit.

s f

Contact Info
198 West 21th Street, Suite 721
New York, NY 10010
youremail@yourdomain.com
+88 (0) 101 0000 000
Follow Us
Helicopter Simulation Made Easy

Gelecek

Aerotim olarak, sürdürülebilir iş modelimiz ve Ar-Ge çalışmaları ile geleceğe güvenle bakıyoruz.

Aerotim olarak, sürdürülebilir iş modelimiz ve Ar-Ge çalışmaları ile geleceğe güvenle bakıyoruz.

Havacılıkta, yeni ürünler geliştirmek kadar, teslim edilen ürünlerin satış sonrası desteğini vermek de sürdürülebilirliğin anahtarlarından biri. Ürünlerimizin, farklı hava aracı modellerinin simülatörlerinde kullanılmaya başlanması ve sahadaki simülatör sayısının artması, bizim satış sonrası destek konusundaki faaliyetlerimizi de büyütüyor. Hedefimiz, önümüzdeki dönemde, satış sonrası desteğin, ciromuzdaki payını %60’a çıkartmak.

Sürdürülebilirliğin bir diğer ayağı kapsamında, alan uzmanlığımızı öne çıkartacak çalışmalar yapıyoruz. Artık müşterilerimiz, aerodinamik modellerin çok daha kısa sürede çıkartılmasını talep ediyor. Biz de geliştirme ortamımızda, otomasyona tabi tutabileceğimiz her şeyi otomatik hale getiriyoruz. Bu yöndeki Ar-Ge çalışmalarımızı, aralıksız sürdürüyoruz. Böylece, alanında uzman bir kişinin, geliştirme ortamımızın başına oturup bu uzmanlığı ile ilgili girdileri yaparak son ürünü, hızlı bir şekilde çıkartmasını sağlamayı hedefliyoruz. Bunu, bugün, önemli ölçüde başarıyoruz; hedefimiz ise bu otomasyonu, çok daha ileriye taşımak. Hedefimize ulaştığımızda, hem kullanıcılarımıza çok hızlı dönüşler yapabileceğiz hem de insan kaynağımızı, alan uzmanlığına kanalize edebileceğiz.

İnsan kaynağı konusunda çok iyi bir konumdayız ve bu durum, gelecekte de devam edecek. Üniversite ile yakın bağlantılarımız sayesinde, çalışma arkadaşlarımızın birçoğunu, lisans ve lisansüstü dönemlerinden itibaren tanıyabiliyoruz. Bu tanışıklık sonrasında başlayan takım arkadaşlığımız, uzun yıllar devam ediyor. Sektörde birçok firma, yetişmiş insan kaynağına erişim güçlüğünden şikâyet ediyor. Biz ise takım arkadaşlarımızın, öğrencilik döneminden itibaren yetişmesine de katkı vererek geleceğimizi oluşturuyoruz.